Trať Sněžka

 Propozice

TRASA – Sněžka – má celkem 270 km (zpevněné cesty až silnice nejvýše 2. třídy). Na začátku Prahy je plánována první delší pauza na lehkou večeři a pak několik dalších zastávek během noci. Převoz občerstvení (vlastní občerstvení s vyjímkou horkého čaje nezajišťujeme) a případné zázemí bude zajišťovat doprovodný vůz – dodávka kterou nám i se strojvůdcem velkoryse poskytne Jožin (Josef Průcha – fa. Gastronom Top)… za což mu od nás velký dík …a kterou zároveň využijem pro zpáteční přepravu kol.

Zpáteční cestu vyřešíme operativně během příprav – domluvou kdo koho pobere, pokud si zajistíme málo auto-doprovodů bude muset někdo k domovu pěšky 🙂 Samozřejmě je možné zúčastnit se jen z části – např. v sobotu ráno vyrazit naproti z penzionu v Úpě a připojit se k závěrečnému výjezdu na vrchol (aby se nám motorizovaní doprovodi moc nenudili) ….nebo se napojit v půli cesty pokud to máte do Blovic daleko….

PŘIHLÁŠKY: očekáváme do 31.5.2011. Na ubytování a zajištění akce se bude vybírat záloha 500Kč (splatná do 15.6.2011) kterou následně vyúčtujeme při platbě za ubytování. Je samozřejmě možné se přihlásit i po tomto termínu ovšem bez záruky ubytování. ..Ubytování pro jezdce bude zajištěno ze soboty na neděli, další extra rezervace (například pro doprovod a v případě prodloužení pobytu) je třeba nahlásit do termínu ukončení registrace.

Nakonec upozorňuji že každý jede na vlastní riziko takže jestli si vezme helmu, světlo, občerstvení apod. je vaše vlastní zodpovědnost, na druhou stranu jedeme ve skupině (především v noci) v tempu nejslabšího – samozřejmě v rozumné míře, v krajní nouzi je možné využít 2 volná místa v dodávce. A co se světel týče několik kol bude vybaveno lampamy blackburn, takže zbytek v pohodě vystačí s blikačkami. Při extrémní nepřízni počasí je možné zrušení akce.

Příhlášky a případné dotazy posílete na 2vbikers@seznam.cz