Král Šumavy 2018

V sobotu 2. června se již po pětadvacáté konal jeden z největších cyklomaratonů horských kol u nás – KRÁL ŠUMAVY.

Pořadatelé v nádherném prostředí Šumavy připravili pro elitní jezdce českého poháru MTB a ostatní

cyklistické nadšence z Čech i zahraničí tři různě dlouhé a obtížné trasy o délce 43 km, 72 km a 105 km. Start

pro všechny trasy proběhl na klatovském náměstí, zázemí a cíl byl na fotbalovém hřišti v Lubech.

Jako každý rok za závodu zůčastnilo několik členů našeho oddílu. Poprvé se na start postavila i omladina.

Ondra Hudec absolvoval za doprovodu Vráti Houdka trasu v délce 43 km, v kategorii junioři se umístil na 9. místě,

celkem dojel  56.  z devíti set startujících. Petr Švehla a Tomáš Rojík si stejnou trať projeli tréninkově.

Výsledky ostatních členů :

trasa 43 km   –   Janíček Anton, v kat. 68., celkově 522.  /závod dokončilo 896 startujících/

trasa 72 km   –   Houdek Milan , v kat. 36., celkově 45.   /závod dokončilo 634 startujících/

Bystřický Michal, v kat. 37.,celkově 47.

Houdek Vladimír, v kat. 38., celkově 48.