ryba

Archiv autora: dankral

Závodní víkend v Blovicích

V sobotu 15.8. 2020 se v blovickém Bikeparku Cecima konal Dúša kap 2020, další ze série závodů Talent cup 2020. Zde jsou jeho výsledky:

VÝSLEDKY KATEGORIE U15ž – žákyně 2006-2007 (13-14 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 48 GROHOVÁ Lucie AUTHOR TEAM STUPNO
2 986 METLIČKOVÁ Barbora AUTHOR TEAM STUPNO
3 7 GEMERSKÁ Tereza kola-bbm.cz
4 115 KAZDOVÁ Tereza kola-bbm.cz
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U15m – žáci 2006-2007 (13-14 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 13 SRP Daniel Jaroslav Kulhavy Cycling Team
2 23 FUX Tomáš MS BIKE ACADEMY racing
3 40 KOŠŤÁLEK František BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
4 223 ZAJÍC Jiří SK BIKE TEAM Jabkoty Kdyně
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U13ž – žákyně 2008-2009 (11-12 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 9 VÍTKOVÁ Sára BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
2 39 BLANKOVÁ Sally 2V BIKERS Blovice
3 27 SCHNEEDORFLEROVÁ Ella Neznašovy
4 36 PŘEROSTOVÁ Michaela COPR TJ PŘEŠTICE
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U13m – žáci 2008-2009 (11-12 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 33 PRÝCA Oscar MS Bike Academy racing
2 34 KRÁL Jan MS Bike Academy racing
3 32 LEHKÝ Šimon MS Bike Academy Racing
4 303 SOUKUP Daniel AUTHOR TEAM STUPNO
5 11 JANKA Daniel Team Bike Březová
6 41 KOŠŤÁLEK Jan BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
7 100 KRÁTKÝ Tomáš kola-bbm.cz
8 35 VOJÁK Matěj AUTHOR TEAM STUPNO
9 155 OPÁLKO Matyáš COPR TJ PŘEŠTICE
10 333 MAČEJOVSKÝ Pavel COPR TJ PŘEŠTICE
11 46 KUBA Kryštof Nepomuk
12 17 VLACH Kryštof Blovice
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U11ž – žákyně 2010-2011 (9-10 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 4 VÍTKOVÁ Nela BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
2 74 VEITOVÁ Lucie AUTHOR TEAM STUPNO
3 53 SVOBODOVÁ Tereza COPR TJ PŘEŠTICE
4 60 SCHUSOVÁ Marie CK Bítovská
5 54 VAINEROVA Nikola AUTHOR TEAM STUPNO
6 62 KOZÁKOVÁ Adéla 2V Bikers Blovice
7 29 SCHNEEDORFLEROVÁ Linda Neznašovy
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U11m – žáci 2010-2011 (9-10 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 1 HEJZEK Martin MS BIKE ACADEMY racing
2 666 ŠKOPEK Patrik AUTHOR TEAM STUPNO
3 2 MAKOVEC Dominik Jaroslav Kulhavy Cycling Team
4 58 MELKA David Author Team Stupno
5 888 TOBRMAN Robin COPR TJ PŘEŠTICE
6 82 ZÝKA Jan MS BIKE ACADEMY RACING
7 777 MAČEJOVSKÝ Alex COPR TJ PŘEŠTICE
8 75 HLAVÁČ Pepča kola-bbm.cz
9 45 BLANK Danny 2V BIKERS Blovice
10 38 PŘEROST Marek COPR TJ PŘEŠTICE
11 47 KUBA Martin Nepomuk
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U9ž – žákyně 2012-2013 (7-8 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 5 GRUBEROVÁ Natálie CK Sport Beran Chrást
2 89 JEDLÍKOVÁ Tereza MS BIKE ACADEMY racing
3 86 BAUMRUKOVÁ Eliška MS BIKE ACADEMY racing
4 44 BLANKOVÁ Tilly 2V BIKERS Blovice
5 103 NAVRÁTILOVÁ Agnes COPR TJ Přeštice
6 78 ČECHUROVÁ Julie Plzeň
7 101 PEŠKOVÁ Eliška Nýřany
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U9m – žáci 2012-2013 (7-8 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 72 RUMAN Filip MS BIKE ACADEMY RACING
2 999 HEJZEK Ondřej MS BIKE ACADEMY RACING
3 998 ŠVARC Ondřej kola-bbm.cz
4 84 KLEISNER Václav Klatovy
5 83 BREBURDA Adam MS BIKE ACADEMY RACING
6 52 VAINER Daniel AUTHOR TEAM STUPNO
7 26 BAUER Jan COPR TJ PŘEŠTICE
8 65 METLIČKA Tobiáš AUTHOR TEAM STUPNO
9 31 HERBOLT Matyáš 2V BIKERS BLOVICE
10 3 HLAVÁČ Kubík kola-bbm.cz
11 56 GROH Tobiáš AUTHOR TEAM STUPNO
12 63 MELKA  Tomáš AUTHOR TEAM STUPNO
13 237 OPÁLKO Vojtěch COPR TJ PŘEŠTICE
14 96 NOVÁČEK Matyáš BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U7ž – holky 2014-2015 (5-6 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 61 SCHUSOVÁ Eliška CK Bítovská
2 107 DOSTÁLOVÁ Andrea Akademie cyklistických sportů
3 28 BAUEROVÁ Klára COPR TJ PŘEŠTICE
4 93 CVIKLOVÁ Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
5 51 VÍTKOVÁ Jůlie BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
6 71 ŠKALOVÁ Eliška Blovice
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U7m – kluci 2014-2015 (5-6 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 350 ANDRLÍK Filip kola-bbm.cz
2 76 VEIT Tomáš AUTHOR TEAM STUPNO
3 114 NOSEK Ondřej kola-bbm.cz
4 555 ŠKOPEK Martin AUTHOR TEAM STUPNO
5 321 PETR Mattias AUTHOR TEAM STUPNO
6 0 TOBRMAN Tadeáš COPR TJ PŘEŠTICE
7 87 BAUMRUK Matyáš Pardoride racing team
8 95 KROUPA Filip JK MOTORSPORT
9 85 KLEISNER Ondřej Klatovy
10 88 JEDLÍK Tomáš MS Bike Academy racing
11 10 HLAVÁČ Jenda kola-bbm.cz
12 207 METLIČKA Fabián AUTHOR TEAM STUPNO
13 280 VAVŘÍK Tomáš COPR TJ PŘEŠTICE
14 108 KRÁTKÝ Daniel Chocenice
15 6 GRUBER Tobiáš CK Sport Beran Chrást
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U5o – odrážedla 2016 a ml (4 roky a ml)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 25 POKORNÝ Jakub Loptoši Dolní Bělá
2 116 NOSEK Vojtěch kola-bbm.cz
3 113 ANDRLÍK Martin Plzeň
4 49 HUSNÍK Lukáš Plzeň
5 94 KROUPA Dominik JK MOTOKLUB
6 110 KRÁTKÁ Anežka Chocenice
7 97 NOVÁČEK Gwendal Město Touškov
8 105 ZOUBEK Vít Přeštice
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U5k – minikola 2016 a ml (4 roky a ml)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 106 DOSTÁL Martin Akademie cyklistických sportů
2 104 ZOUBKOVÁ Nela Přeštice
3 57 GROH Mikuláš AUTHOR TEAM STUPNO
4 24 POKORNÝ Jakub Loptoši Dolní Bělá
5 81 ČECHURA Kryštof Plzeň
6 16 BŘEZINOVÁ Viktorie TJ Sparta Radkovice
7 102 BUREŠ Vítek Klatovy

V neděli navazoval závod MTB biathlonu, ve kterém se kombinuje jízda na kole a střelba ze vzduchové pušky. Ta často zamíchá pořadí závodu. Zde jsou výsledky:

VÝSLEDKY KATEGORIE Ž45 – ženy 1975 a st (45 let a st)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 15 BERANOVÁ Radka CK Sport Beran Chrást
2 34 ŠMEJKALOVÁ Ilona Velosport Domažlice
3 70 PŘIBÁŇOVÁ Andrea Dobřany
       
VÝSLEDKY KATEGORIE M45 – muži 1975 a st (45 let a st)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 1 BERAN Marcel CK Sport Beran Chrást
2 321 POSPÍŠIL Jiří Redpoint TEAM
       
VÝSLEDKY KATEGORIE Ž30 – ženy 1976-1990 (30-44 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 29 METLIČKOVÁ Jitka Zruč-Senec
2 19 VÍTKOVÁ Jana BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
3 24 RADOVÁ Erika COPR TJ PŘEŠTICE
4 11 HEJZKOVÁ Marie Božkov
5 37 SLEZÁKOVÁ Jindřiška Vejprnice
6 7 GEMERSKÁ Eva kola-bbm.cz
7 41 SVOBODOVÁ Martina Roupov
       
VÝSLEDKY KATEGORIE M30 – muži 1976-1990 (30-44 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 43 HEJZEK Petr Božkov
2 0 TOBRMAN Martin COPR TJ PŘEŠTICE
3 76 VRÁTNÍK Petr 2V BIKERS Blovice
4 77 MRSKOŠ Václav COPR TJ PŘEŠTICE
5 33 SPURNÝ Ondřej Šťáhlavy
6 286 HŘÍBALPavel Velosport Domažlice
7 17 RADA Dušan COPR TJ PŘEŠTICE
8 31 METLIČKA Jiří Zruč-Senec
9 23 KOŠŤÁLEK Robert BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
10 44 SCHUS Martin Řevnice
       
VÝSLEDKY KATEGORIE M15 – muži 1991-2005 (15-29 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 56 SOMMR Ondřej AUTHOR TEAM STUPNO
2 48 ROJÍK Tomáš 2V BIKERS Blovice
3 88 KUNCENDORFER Matěj COPR TJ PŘEŠTICE
4 123 POSPÍŠIL Lukáš Redpoint TEAM
5 47 HUDEC Ondřej 2V BIKERS
6 73 BERAN Tomáš CK Sport Beran Chrást
7 46 BERAN Lukáš CK Sport Beran Chrást
8 55 BLANK Sasha 2V BIKERS Blovice
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U15ž – holky 2006-2007 (13-14 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 30 RUTAROVÁ Karolína COPR TJ PŘEŠTICE
2 12 CHVÁTALOVÁ Žaneta COPR TJ PŘEŠTICE
3 986 METLIČKOVÁ Barbora AUTHOR TEAM STUPNO
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U15m – kluci 2006-2007 (13-14 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 10 KOŠŤÁLEK František BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
2 21 ZAJÍC Jiří SK BIKE TEAM Jabkoty Kdyně
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U13ž – holky 2008-2009 (11-12 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 9 VÍTKOVÁ Sára BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
2 45 VRÁTNÍKOVÁ Amálie 2V BIKERS BLOVICE
3 18 BLANKOVÁ Sally 2V BIKERS Blovice
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U13m – kluci 2008-2009 (11-12 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl
1 111 HURDA Bartoloměj kola-bbm.cz
2 888 KOŠŤÁLEK Jan BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
3 16 MAČEJOVSKÝ Pavel COPR TJ PŘEŠTICE
4 13 ŠVAMBERK Pavel COPR TJ PŘEŠTICE
5 22 STRACH Zdeněk Plzeň
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U11ž – holky 2010-2011 (9-10 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl/Obec
1 4 VÍTKOVÁ Nela BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
2 20 RUTAROVÁ Magdalena COPR TJ PŘEŠTICE
3 53 SVOBODOVÁ Tereza COPR TJ PŘEŠTICE
4 39 SCHUSOVÁ Marie CK Bítovská
5 50 RUTAROVÁ Kateřina COPR TJ PŘEŠTICE
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U11m – kluci 2010-2011 (9-10 let)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl/Obec
1 8 HEJZEK Martin MS BIKE ACADEMY racing
2 57 BLANK Danny 2V BIKERS Blovice
3 303 TOBRMAN Robin COPR TJ PŘEŠTICE
4 999 MAČEJOVSKÝ Alex COPR TJ PŘEŠTICE
5 112 ŠVAMBERK Erik COPR TJ PŘEŠTICE
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U9ž – holky 2012 a ml (8 let a ml)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl/Obec
1 5 GRUBEROVÁ Natálie CK Sport Beran Chrást
2 110 BLANKOVÁ Tilly 2V BIKERS Blovice
3 51 VÍTKOVÁ Jůlie BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
4 42 SCHUSOVÁ Eliška CK Bítovská
       
VÝSLEDKY KATEGORIE U9m – kluci 2012 a ml (8 let a ml)
       
pořadí st. č. Jméno Oddíl/Obec
1 99 HEJZEK Ondřej MS BIKE ACADEMY racing
2 65 METLIČKA Tobiáš AUTHOR TEAM STUPNO
3 32 HERBOLT Matyáš 2V BIKERS Blovice
4 14 TOBRMAN Tadeáš COPR TJ PŘEŠTICE
5 26 METLIČKA Fabián AUTHOR TEAM STUPNO
       

 

Dúša kap 2019 – propozice

Pořadatel SK Inter BLOVICE, z.s. / 2V BIKERS tým Vás zve na závod horských kol “ DÚŠA KAP “ , který se uskuteční v sobotu 10.8.2019 v Blovicích. Jedná se o 4. závod seriálu TALENT CUP 2019. Součástí závodního dne bude 2.ročník “BpC eliminátor“ , kterého se mohou účastnit kategorie kadeti a starší, včetně kategorie… Continue Reading

Zakončení cyklistické sezony 2018 – Vysočina

O posledním zářijovém víkendu se 2V Bikers loučili již podruhé v řadě s končící cyklistickou sezonou na Vysočině a i tentokrát v takřka kompletní týmové sestavě. Celkem se nás sešlo bezmála třicet, od nejmenších bikerů až po ty dospělé. Naším zázemím opět byla chalupa U čtyř koček v malebné obci Vlachovice, co by kamenem dohodil od závodních tratí ve… Continue Reading

Dúša kap 2018 – výsledky

V sobotu 11.8. 2018 pořádal SK Inter BLOVICE v areálu Bikeparku Cecima již 16.ročník závodů horských kol, zvaný Dúša Kap. Stejně jako v loňském roce byl tento závod zařazen do seriálu dětských závodů na horských kolech Talent Cup. Tohoto seriálu se zúčastňují talentované děti převážně z plzeňského kraje. Do Blovic přijelo téměř 100 dětí. Dopoledne si trať nejprve vyzkoušeli… Continue Reading

Před Dúša Kapem

PŘED DÚŠA KAPEM – závěrečné INFO tratě :  červený okruh – beze změn,             modrý okruh – beze změn,             zelený okruh – pouze v části BpC (z louky v prostoru cíle rovně po původní pěšině až za „vysoké hrazdy“, zpět při potoku)      … Continue Reading

Velká cena Plzně 2018

Pouze 4 děti a 4 dospělí se v sobotu 9.6.2018 zúčastnili jednoho z nejprestižnějších závodů letošní sezony v kraji – VC PLZNĚ na Homolce, kde se soutěžilo o dresy „MISTR PLZEŇSKÉHO KRAJE“ . Ve velkém parnu si na náročné trati naši závodníci dojeli pro tato umístění: kat. U9m – Lukáš Krejčí 11.místo kat. U11ž –… Continue Reading

Král Šumavy 2018

V sobotu 2. června se již po pětadvacáté konal jeden z největších cyklomaratonů horských kol u nás – KRÁL ŠUMAVY. Pořadatelé v nádherném prostředí Šumavy připravili pro elitní jezdce českého poháru MTB a ostatní cyklistické nadšence z Čech i zahraničí tři různě dlouhé a obtížné trasy o délce 43 km, 72 km a 105 km.… Continue Reading

DÚŠA KAP 2018

DÚŠA KAP 2018

Pořadatel SK Inter BLOVICE, z.s. / 2V BIKERS tým Vás zve na závod horských kol “ DÚŠA KAP “ , který se uskuteční v sobotu 11.8.2018 v Blovicích. Jedná se o 4. závod seriálu TALENT CUP 2018. Součástí závodního dne bude 2.ročník “ BpC eliminátor “ , kterého se mohou účastnit kategorie kadeti a starší,… Continue Reading